BÖRS: Tallinnas jaekaubanduse suur väljamüük

Tallinna börsil jätkus täna aktsiate suur
väljamüük, aktiivsemalt müüdi jaekaubandusettevõtete Baltika ja Tallinna
kaubamaja aktsiaid.

Baltika aktsaitega sooritati eile 180 saja tehingut ning käivet kogunes 2,4 miljonit krooni. Moerõivaste müüja aktsia kukkus päeva lõpuks 5,1 protsenti, 11,73 kroonini. Reedel pärast börsipäeva lõppu teatas Baltika, et septembrikuu käive kukkus 36 ning jaemüük 34 protsenti.

Kevad- ja suveperioodil kerkis Baltika aktsia hind pea 2,5 korda 16,90 kroonini, viimase kahe nädalaga on sellest tõusust kolmandik käest antud.

Üheks aktiivsemalt kaubeldavaks väärtpaberiks oli ka Tallinna Kaubamaja aktsia, mille hind kukkus 7,17 protsenti 68,85 kroonini olles suurima languspotsendiga väärtpaber Tallinna börsil. Kahe nädalaga on kaubanduskontserni aktsia kaotanud veidi üle viiendiku oma väärtusest.

Märkimisväärsete käivetega suured langejad olid ka Harju Elektri ning Nordeconi aktsiad.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara