Kaubamaja väikeaktsionär: ärge müüge Lätis vara maha!

Tallinna Kaubamaja väikeaktsionär Stefan
Andersson soovitab Lätis asuvat ettevõtte vara mitte maha müüa, vaid püüda ära
oodata paremad ajad, et uuesti tegevust alustada.

„Ma loodan, et nad ei müü oma varasid liiga kergekäeliselt, kuna konjunktuur on hetkel absoluutselt madalpunktis. Praegu on minu arvates absoluutselt kõige parem aeg osta vara Baltimaades,“ kommenteeris Andersson, kel on läbi OÜ Andersson Investeeringud 38 200 Tallinna Kaubamaja aktsiat.

Kui ettevõte külmutab tegevuse natukeseks ajaks, kuna rahavood on praegu halvad, siis see on Anderssoni arvates arusaadav. Aga ta loodab, et nad jätkavad oma laienemist, kui ajad on paremad. „See läheb kiiremini, kui arvatakse. Ma arvan, et juba järgmisel aastal hakkavad numbrid Balti riikides paranema, ja päris kiiresti,“ uskus Andersson.

Seda, mida tühjade ruumidega peale hakata, on väikeaktsionäri sõnul raske soovitada. „Seda on raske teada, kuna neil on ju ka rentnikke nendes ruumides ja ma ei ole kursis, mis plaanid nendega on,“ vastas väikeaktsionär. Ta arvas, et igal juhul on rahavoo mõttes parem objektid lihtsalt külmutada, kui liiga odavalt maha müüa.

Pessimism on hetkel liiga suur ja igal pool on probleeme, aga kui on finantsiliselt võimalik rasketel aegadel vastu panna, siis see on Anderssoni hinnangul kindlasti kõige parem. „See on samamoodi börsil ja kinnisvaraturul, praegu on selline aeg, kus kõige targemad investorid tahavad soetada odavalt vara Baltimaades. Sellepärast on praegu absoluutselt vale aeg hakata oma varasid müüma,“ toonitas ta veelkord.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara