Kaubamaja väikeaktsionär: ärge müüge Lätis vara maha!

Tallinna Kaubamaja väikeaktsionär Stefan
Andersson soovitab Lätis asuvat ettevõtte vara mitte maha müüa, vaid püüda ära
oodata paremad ajad, et uuesti tegevust alustada.

„Ma loodan, et nad ei müü oma varasid liiga kergekäeliselt, kuna konjunktuur on hetkel absoluutselt madalpunktis. Praegu on minu arvates absoluutselt kõige parem aeg osta vara Baltimaades,“ kommenteeris Andersson, kel on läbi OÜ Andersson Investeeringud 38 200 Tallinna Kaubamaja aktsiat.

Kui ettevõte külmutab tegevuse natukeseks ajaks, kuna rahavood on praegu halvad, siis see on Anderssoni arvates arusaadav. Aga ta loodab, et nad jätkavad oma laienemist, kui ajad on paremad. „See läheb kiiremini, kui arvatakse. Ma arvan, et juba järgmisel aastal hakkavad numbrid Balti riikides paranema, ja päris kiiresti,“ uskus Andersson.

Seda, mida tühjade ruumidega peale hakata, on väikeaktsionäri sõnul raske soovitada. „Seda on raske teada, kuna neil on ju ka rentnikke nendes ruumides ja ma ei ole kursis, mis plaanid nendega on,“ vastas väikeaktsionär. Ta arvas, et igal juhul on rahavoo mõttes parem objektid lihtsalt külmutada, kui liiga odavalt maha müüa.

Pessimism on hetkel liiga suur ja igal pool on probleeme, aga kui on finantsiliselt võimalik rasketel aegadel vastu panna, siis see on Anderssoni hinnangul kindlasti kõige parem. „See on samamoodi börsil ja kinnisvaraturul, praegu on selline aeg, kus kõige targemad investorid tahavad soetada odavalt vara Baltimaades. Sellepärast on praegu absoluutselt vale aeg hakata oma varasid müüma,“ toonitas ta veelkord.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara