Säästumarketid alustavad XL kontseptsiooniga

Rimi Eesti Food AS avab Tallinnas
uudset kontseptsiooni järgiva XL Säästumarketi, mis on mõeldud nii
tavatarbijatele kui ka hulgiostjatele. XL Säästumarketiks ehitatakse ümber
praegune Tammsaare teel asuv SuperNetto.

Rimi Eesti Food laiendab Säästumarketi kontseptsiooni ka hulgikaubandusele ja avab lähiajal esimese XL Säästumarketi. Uus Säästumarket ehitatakse ümber senisest eelkõige hulgiostjatele orienteeritud SuperNettost. Muutuse raames uueneb kaupluse välisilme ning sortiment täieneb kõikide
Säästumarketi toodete ning allahindluspakkumistega, teatas ettevõte.

Rimi Food Eesti tegevjuhi Christer Östholmi sõnul võeti ette SuperNetto nime ja kontseptsiooni muutus, et tuua kauplusesse rohkem tavatarbijaid.
”Säästumarketi formaadi juures saame pakkuda konkurentsivõimelisemat hinnataset nii igapäevastele kaupadele kui ka hulgiostudele,” ütles
Östholm. Östholm lisas, et kuigi praegugi saavad SuperNettost ilma piiranguteta oste sooritada ka tavatarbijad, on oluline jaekliendile suunatud kaupade valikut suurendada.

XL Säästumarketi valikus saab olema nii tava- kui ka hulgipakendites kokku ca 7000 toodet. Tallinnas, Tammsaare tee 55 asuv SuperNetto on senises formaadis avatud novembri lõpuni ning uuenenud kauplus avatakse detsembri algul.

Säästumarket on tegutsenud Eesti turul kümme aastat. Viimase aasta jooksul uuendati Säästumarketite siseilmet ja suurendati sortimenti 1700 tooteni.
Säästumarketite kett on esindatud 28 Eesti asulas.

Rimi Food Eestis AS kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Groupile kuuluv ICA Baltic AB. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 241 kauplust, sealhulgas 34 hüpermarketit (neist 9 Eestis), 68 supermarketit (neist 9 Eestis), 138 odavmüügikauplust (neist 57 Säästumarketit Eestis) ja 1 hulgiladu Eestis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara