Rikaste TOP: Kaupmees, kes vahendab edukalt raha

Haapsalus tegutsev ettevõtja Arne Veske
(52) tuntumateks ettevõtmisteks on Entre kaubamärgi all Eesti erinevates
linnades tegutsev koduelektroonika poekett ja maakonnaleht Lääne Elu. Tema
edukaimaks ettevõtteks oli aga möödunud aastal karmi intressiga väikelaene
väljastav Koduliising.

Liisingfirma käivitamisel aitas Vesket teine Haapsalu ettevõtja Koit Uus, kes talle esimesed miljonid usaldas. Tänaseks on sellest ettevõtmisest paisunud aga korralik rahamasin, mis laenab Swedbankilt ja ka Koit Uusi firmalt aastaks raha ning mille 15 töötajat otsivad tuhandeid kliente, kes on nõus selle raha kõrgema intressiga edasi laenama.

Veske vara väärtuseks on Äripäeva hinnangul 211 miljonit krooni ja Äripäeva Rikaste TOP 500 on ta 134. kohal. Lisaks nimetatud ettevõtmistele on Veskel ka mitmeid väiksemaid firmasid, mis tegelevad peamiselt kinnisvaraäriga.

Äripäevas ilmub artiklite sari Eesti edukamatest jõukamatest ettevõtjatest. Eile tutvustasime Rootsis sündinud Peter Hunti ja talle kuuluvat tekstiilitootjat Wendre. Artiklite autoriteks on Äripäeva rikaste TOP 500 koostajad Aivar Hundimägi ja Raivo Sormunen, kes igas Äripäevas ilmuvas rubriigis "Rikaste TOP" kirjutavad, mis jäi edetabelit koostades neile silma edukate ettevõtjate tegemisi uurides.

Need, kes ei ole Äripäeva tellijad, saavad uue rubriigi "Rikaste TOP" lugemiseks osta päevapileti SIIT!

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara