Algatati Lucca Restoran OÜ pankrotimenetlus

Harju maakohtu Kentmanni kohtumajas algatati täna Tabasalu nõlva all asuva Lucca restorani tegevust opereerinud OÜ Lucca Restoran pankrotimenetlus. Restoran suletud ei ole.

Äripäevaga vestelnud restorani uue operaatori, Sunny Catering OÜ, juhatuse liikme Jelena Jursi sõnul töötab restoran edasi ning isegi restorani personal on suures osas endiseks jäänud.

Ettevõtte Lucca Restoran OÜ pankrotihalduriks määrati Ingrid Proos ning pankrotiavaldus vaadati läbi täna toimunud istungi, selgus Ametlikest Teadaannetest. 

Võlgniku vara suhtes peatas kohus toimuva sundtäitmise ning keelas võlgnikul ilma ajutise pankrotihalduri nõusolekuta oma vara käsutada.

Maksuameti andmetel võlgneb firma riigile üle 764 000 krooni makse, sealhulgas üle 246 000 krooni käibemaksu, üle 331 000 krooni sotsiaalmaksu ning üle 121 000 krooni tulumaksu, pluss väiksemad summad intressi, kogumispensionimaksu ja töötuskindlustusmaksu. Maksuvõlale lisandub tänase kuupäevaga rohkem kui 145 000 krooni intressi.

Ettevõtte kodulehelt saab teada, et 2007. aasta jaanuaris pälvis restoran Gastronoomiakonkursil Hõbelusikas Eesti peresõbralikuma restorani tiitli. 

Lucca Restoran OÜ juhatuse esimees ja osanik on Mart Tomson, kes jagab äri teise osaniku Michael Kiran Bhoolaga, seisab äriregistris.

Sunny Catering OÜ osanik ja juhatuse liige on Jelena Jurs, kes äriregistri andmetel lõi ettevõtte selle aasta märsis ning enda sõnul võttis Lucca restorani juhtimise üle aprillis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara