Selver asub müüma gripimaske

Selverid paiskavad gripi kaitseks müüki maskid ja desinfitseerimisvahendid.

Selveritesse saabusid müügile Actiprotect respiraator-maskid gripi kaitseks. Samuti kingitakse maskid ka oma sõpradele: Maarja Küla ja Mäe-kodu lastekodu elanikele ning töötajatele. Gripimaskid ning käte desinfitseerimisvahendid on varutud ka Selveri töötajatele.  

„Seoses gripiviiruse kiire levikuga on saanud otsa maskid paljudes apteekides, mistõttu otsustasime gripimaskid müüki võtta ka oma kauplustesse,“ sõnas A-Selver ASi tegevdirektor Iivi Saar. „Selveris müügil olevad Actiprotect gripimaskid on moodsad ning innovaatilised. Nende abil on võimalik kaitsta vajadusel nii ennast kui teisi nakatumast erinevatesse viirushaigustesse. Tootja sõnul on Actiprotect ainus gripimask, mis hävitab otsesel kokkupuutel 99,99% H1N1 viirusest.“

„Koos kauplustesse maskide müügiletulekuga otsustasime teha väikese kingituse ka Selveri sõpradele: Mäe-kodu lastekodu ning Maarja Küla elanikele ning töötajatele. Gripimaskid ei ole suur või hinnaline kingitus, kuid mõnel puhul võib nende olemasolu saada määravaks. Kingime gripimaskid, et lastekodu ning Maarja küla elanikud saaksid vajadusel ennast ja ümbritsevaid kaitsta,“ rääkis Iivi Saar.

Gripimaksid on ka kõigil kassapidajatel, sest klienditeenindajad on kõige rohkem inimestega kontaktis, märkis A-Selver ASi ostu- ja tootmisdirektor Andres Heinver. „Kasutama hakkame gripimaske vajadusel ja siis, kui tervisekaitseinspektsioon selleks loa annab. Samuti on kassad varustatud desinfitseeriva kätepuhastusvahendiga ning kõik Selveri töötajad on informeeritud, kuidas end ise gripi vastu isikliku hügieeni, distantsi hoidmise ja muude lihtsate vahenditega kaitsta.“

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara