Selver asub müüma gripimaske

Selverid paiskavad gripi kaitseks müüki maskid ja desinfitseerimisvahendid.

Selveritesse saabusid müügile Actiprotect respiraator-maskid gripi kaitseks. Samuti kingitakse maskid ka oma sõpradele: Maarja Küla ja Mäe-kodu lastekodu elanikele ning töötajatele. Gripimaskid ning käte desinfitseerimisvahendid on varutud ka Selveri töötajatele.  

„Seoses gripiviiruse kiire levikuga on saanud otsa maskid paljudes apteekides, mistõttu otsustasime gripimaskid müüki võtta ka oma kauplustesse,“ sõnas A-Selver ASi tegevdirektor Iivi Saar. „Selveris müügil olevad Actiprotect gripimaskid on moodsad ning innovaatilised. Nende abil on võimalik kaitsta vajadusel nii ennast kui teisi nakatumast erinevatesse viirushaigustesse. Tootja sõnul on Actiprotect ainus gripimask, mis hävitab otsesel kokkupuutel 99,99% H1N1 viirusest.“

„Koos kauplustesse maskide müügiletulekuga otsustasime teha väikese kingituse ka Selveri sõpradele: Mäe-kodu lastekodu ning Maarja Küla elanikele ning töötajatele. Gripimaskid ei ole suur või hinnaline kingitus, kuid mõnel puhul võib nende olemasolu saada määravaks. Kingime gripimaskid, et lastekodu ning Maarja küla elanikud saaksid vajadusel ennast ja ümbritsevaid kaitsta,“ rääkis Iivi Saar.

Gripimaksid on ka kõigil kassapidajatel, sest klienditeenindajad on kõige rohkem inimestega kontaktis, märkis A-Selver ASi ostu- ja tootmisdirektor Andres Heinver. „Kasutama hakkame gripimaske vajadusel ja siis, kui tervisekaitseinspektsioon selleks loa annab. Samuti on kassad varustatud desinfitseeriva kätepuhastusvahendiga ning kõik Selveri töötajad on informeeritud, kuidas end ise gripi vastu isikliku hügieeni, distantsi hoidmise ja muude lihtsate vahenditega kaitsta.“

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara