Rikaste TOP: lätlaste probleem

Kui Läti valitsus kehtestas raskustesse sattunud Parex Pangas rahaülekannetele piirangud, siis pahandas see panga klientideks olnud Eesti ettevõtjaid. Ainus, keda kujunenud olukord Parexiga ei häirinud, oli metalliärimees Viktor Levada.

„Nii kaua, kuni nende raha on minu käes, pole põhjust muret tunda,“ lasus toona Levada, kes on tõenäoliselt Eestis Parex Panga suurim laenuklient. Parex on Levadale laenanud 400 miljonit krooni, millega ta finantseeris 2006. aastal Tallinna linnalt Olümpia hotelli vastas paiknenud kinnistu ostu.

Kinnisvara turul on Levada saanud viimasel paaril aastal haiget, tema metalliäri kasvab aga jõudsalt. Aastas müüb ta metalli kahe miljardi krooni eest.

Äripäevas ilmub artiklite sari Eesti edukamatest jõukamatest ettevõtjatest. Esmaspäeval kirjutasime kütuse- ja transiidiärimehest Aleksei Tšuletsist, eile kinnisvara ja hotelliäri ajavast Toonart Rääskist.

Artiklite autoriteks on Äripäeva rikaste TOP 500 koostajad Aivar Hundimägi ja Raivo Sormunen, kes igas Äripäevas kirjutavad, mis jäi edetabelit koostades neile silma edukate ettevõtjate varasemaid tegemisi uurides.

Need, kes ei ole Äripäeva tellijad, saavad rubriigi „Rikaste TOP“ lugemiseks päevapileti osta siit: http://www.aripaev.ee/mod/mobiil/paevapilet.html

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara