LHV ootas Tallinna Kaubamajalt 3% rohkem

Tallinna Kaubamaja ületas kaubamajade segmendis LHV prognoose, kuid kokkuvõttes jäi käive oodatust 3% väiksemaks, kommenteeris täna avaldatud majandustulemusi LHV analüütik Henri Adams.

"Tallinna Kaubamaja avaldatud neljanda kvartali müügitulemused vastasid üldjoontes LHV Panga ootustele. Vaadates käivet ärivaldkonniti ületas kaubamajade segment tänu Osturallile ja tugevale jõulumüügile meie prognoose," sõnas Adams. "Seevastu jalatsimüügi ja Selverite osas jäid tulemused veidi nõrgemaks kui ootasime. Kinnisvara ning automüük üllatusi ei pakkunud."

Kokkuvõttes jäi neljanda kvartali käive LHV Panga prognoosidest 3% väiksemaks, lisas Adams.

"Neljas kvartal oli kaubamaja jaoks väga oluline, kuna suleti Selveri Läti üksus. Seega on nüüd investorite tähelepanu suunatud just antud muudatusega seotud kuludele ning mahakandmistele, mille ulatus peaks selguma kvartaliaruande avaldamisel," märkis ta.

LHV Pank soovitab Tallinna Kaubamaja aktsiaid osta. "Usume, et Tallinna Kaubamaja on börsil üks esimestest ettevõtetest, mis lõikab kasu majanduse taastumisest," põhjendas Adams.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara