Rimi avab Tartu Taskus suurpoe

Tartu moe- ja vabaajakeskusesse Tasku lisandub lõpuks ometi toidupood – maikuus avab esimesel korrusel uksed uuendatud kontseptsiooniga Rimi supermarket.

Tasku omanikfirma, Estiko kontserni tütarfirma AS Ülikoolilinna Ärikeskus sõlmis eelmisel nädalal ASiga Rimi Eesti Food üürilepingu, mille kohaselt saab Rimi oma käsutusse Tasku esimesel korrusel Emajõe-poolses osas kokku 1500 ruutmeetrit pinda. Ümberehitustööd Taskus algavad lähiajal ja suur toidupood avab uksed maikuus.

Ülikoolilinna Ärikeskuse juhataja Eveli Opmann ütles, et Rimi supermarketi asukohaks saab pind esimesel korrusel, mis algab praegusest ABC kingapoest ja ulatub kasiinoni välja. "Suurem osa sellest pinnast pole praegu kasutusel," täpsustas Opmann. "Seoses toidukaupluse lisandumisega kolib neli praegust poodi uutele pindadele ja ühe poega lõpetame lepingu," lisas ta.

Opmanni sõnul tuleb Taskusse praeguste Rimi supermarketitega võrreldes täiesti uue kontseptsiooni ja sisekujundusega toidupood. "Uus pood kesklinnas keskendub värskete toidukaupade ja kulinaariatoodete müügile ning sobib igapäevaostude tegijaile," rääkis ta.

Toidupood toob tema ütlusel keskusesse igapäevakülastajaid juurde. Opmanni sõnul on kliendiküsitlused näidanud, et üheksa Tasku külastajat kümnest on pidanud Tasku suurimaks puuduseks seda, et siin pole toidupoodi.

ASi Estiko juhataja, Ülikoolilinna Ärikeskuse nõukogu liikme Ain Tammvere kinnitusel pidasid nad toidupoe osas läbirääkimisi kõikide Eestis tegutsevate suuremate kettidega. "Rimi oli, muide, esimene, kellega me 2004. aastal Emajõe Ärikeskuse teist ehitusetappi kavandades pidasime läbirääkimisi suisa 7500 ruutmeetri suuruse kaubanduspinna üürimisega seoses," meenutas ta.

"Taas alustasime Rimiga toidupoe avamise üle läbi rääkima aasta tagasi, ent kuna Rimi rootslastest omanikud otsustasid vahepeal arendustegevuse Baltikumis peatada, siis katkesid ka läbirääkimised. Õnneks otsustasid Rimi omanikud selle aasta algul siiski jätkata laienemist Balti riikides ja meil on väga hea meel, et Eestis avatakse Rimi Supermarketi uuendatud kontseptsiooniga esimene pood Taskus," märkis Tammvere.

Tartu moe- ja vabaajakeskus Tasku avas uksed 28. augustil 2008, 42 000 ruutmeetri suurune keskus läks maksma ligi üks miljard krooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara