McDonald's avab Eestis veel kolm restorani

McDonald'si omanik Baltimaades plaanib kahe järgneva aasta jooksul regioonis avada seitse uut restorani. Restorani- ja kohvikute keti arendamisele Baltikumis ja Maltal investeeritakse 20 miljonit eurot.

Maltal registreeritud ettevõte Premier Capital on restorani- ja kohvikute keti McDonald’s Baltimaade omanik ja operaator. Premier Capitali kaasosanik ja juht Melo Hili ütles, et nad plaanivad lähiajal paigutada võlakirjadest saadud tulu uute restoranide ja kohvikute avamisse, kirjutas tänane news2biz Lithuania.

"Meie keti arendamisele Baltimaades ja Maltal kulub 20 miljonit eurot. Ma ei oska  täpselt öelda kuidas summa jaguneb geograafiliselt, kuid Baltimaades avatakse kokku seitse uut restorani. Osa summast kulub olemasolevate restoranide uuendamiseks,” ütles Hili.

Järgneva 18-24 kuu jooksul plaanib Premier Capital avada kolm uut restorani Eestis ning kaks nii Leedus kui ka Lätis. “Avame nii drive-in restorane kui ka uusi kohti kaubanduskeskustes – täpselt nii nagu me oleme planeerinud laienemist Baltimaades alates 2007. aastast, kui me võtsime äri üle,” lisas ta.

Täna on McDonald'sil kaheksa restorani Leedus ning nii Eestis kui Lätis seitse restorani. “Mullu tuli Baltimaades tunnistada väikest käibelangust, kuid üldiselt olen ma rahul arenguga Baltimaades - nii uute McDonald'si restoranide kui ka McCafe kontseptsiooni osas,” märkis Hili.

Premier Capitali käive oli mullu 50 miljonit eurot. Ettevõttes töötab 2400 inimest, neist 1800 väljaspool Maltat.

 


 

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara