Port Artur asub metsloomadele toitu koguma 

Port Artur, Eesti Jahimeeste Selts ja ISS Eesti kutsuvad Pärnumaa loomasõpru üles metsloomadele toidupoolist koguma.

Eesti Jahimeeste Liidu tegevjuhi Hegne Lumpi sõnul on metsloomadel täna paksu lume tõttu väga raske toitu hankida.

“Need kohad, kus loomad tavaliselt söömas käisid, on raskesti ligipääsetavad, ja loomal, kellel isegi õnnestub metsasihile või niidule läbi murda, ei ole tihtipeale ikkagi võimalik paksu lume alt looduslikku sööta kätte saada,” selgitas Hegne Lump.

Pärnumaa metsloomade abistamiseks korraldatakse homme toidukogumine Port Arturis. Metsloomade söötmiseks sobivad hästi nii kartulid, kapsad, porgandid kui puuviljad. Loomatoidu konteinerid on vastavalt märgistatud ja need leiab Port Artur 2 peaukse juurest. Toitu palutakse tuua kella 9.30st kuni 16.00ni. Korraldajatel on palve mitte panna konteinerisse leiba ja saia, mis loomade toitmiseks kõige paremini ei sobi.

Kokkukogutud toit antakse homme õhtul üle Pärnumaa Jahimeeste Liidule, kes korraldab sööda toimetamise metsloomadele. Ulukite hooldetööd on jahinduse üks osa, millega kõik jahipiirkondade kasutajad aktiivselt tegelevad. 
 

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara