Port Artur asub metsloomadele toitu koguma 

Port Artur, Eesti Jahimeeste Selts ja ISS Eesti kutsuvad Pärnumaa loomasõpru üles metsloomadele toidupoolist koguma.

Eesti Jahimeeste Liidu tegevjuhi Hegne Lumpi sõnul on metsloomadel täna paksu lume tõttu väga raske toitu hankida.

“Need kohad, kus loomad tavaliselt söömas käisid, on raskesti ligipääsetavad, ja loomal, kellel isegi õnnestub metsasihile või niidule läbi murda, ei ole tihtipeale ikkagi võimalik paksu lume alt looduslikku sööta kätte saada,” selgitas Hegne Lump.

Pärnumaa metsloomade abistamiseks korraldatakse homme toidukogumine Port Arturis. Metsloomade söötmiseks sobivad hästi nii kartulid, kapsad, porgandid kui puuviljad. Loomatoidu konteinerid on vastavalt märgistatud ja need leiab Port Artur 2 peaukse juurest. Toitu palutakse tuua kella 9.30st kuni 16.00ni. Korraldajatel on palve mitte panna konteinerisse leiba ja saia, mis loomade toitmiseks kõige paremini ei sobi.

Kokkukogutud toit antakse homme õhtul üle Pärnumaa Jahimeeste Liidule, kes korraldab sööda toimetamise metsloomadele. Ulukite hooldetööd on jahinduse üks osa, millega kõik jahipiirkondade kasutajad aktiivselt tegelevad. 
 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara