Järgmine In Studio Vinumit vedanud firma teel pankrotti

Veinikauplust ja restorani pidanud In Studio Vinum on suletud ning möödunud nädala lõpus algatati mullu uueks omanikfirmaks saanud EnergyPro OÜ pankrotimenetlus.

Ametlike teadaannete andmeil võeti 4. märtsil Harju maakohtus menetlusse EnergyPro OÜ pankrotiavaldus ning nimetati ajutiseks pankrotihalduriks Peeter Sepper. Haldurile on kohus andnud õiguse vajadusel arestida kogu võlgniku kinnis- ja vallasvara.

Krediidiinfo andmetel on ettevõtte maksuvõlg 344 302 krooni, millele lisandub üle 43 000kroonine intress.

Mullu mais kirjutas aripaev.ee, et In Studio Vinumit pidanud Veinkirg OÜ läks pankrotti ning ohjad haaras üks Veinikire osanikest Risto-Pearu Koovit, kellele kuulus ettevõte EnergyPro OÜ. EnergyPro juhatuse liige on Argo Hollo, keda Äripäeval kommentaariks tabada pole õnnestunud.

Varem ajasid koos Koovitiga In Studio Vinumis äri Veinikire osanikud ja juhatuse liikmed Imre Uussaar, Rauno Otsepp ja Allar Oeselg.

In Studio Vinum on ära märgitud näiteks 2009. aastal ilmunud Hõbelusika parimate restoranide TOPis.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara