Pärnu sotside juhi abikaasa peeti kinni

Äripäeva andmeil pidas maksu- ja tolliameti uurimisosakond salaviina müügi ning maksude maksmisest kõrvalehoidmise kahtlusega kuni 48 tunniks kinni Pärnu ettevõtja Jaan Kloosteri, kelle abikaasa on Pärnu volikogu aseesimees ja kohalike sotside juht Epp Klooster.

"Ma ei tea sellest midagi. Olen praegu Norras koolitusreisil ja ma tõesti ei oska mitte midagi öelda," reageeris Epp Klooster eile päeval üllatunult mehe kinnipidamisest kuuldes.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Külli Kivioja sõnul on Jaan Kloostrile esitatud kahtlustus maksude maksmisest kõrvalehoidumises suures ulatuses karistusseadustiku § 389 1 lg 1 järgi ja alkoholi käitlemise korra rikkumises § 375 lg 1 järgi. Mõlema paragrahvi järgi on karistuseks ette nähtud rahaline karistus või kuni kolmeaastane vangistus.

Sama kriminaalasja raames on kahtlustus maksude maksmisest kõrvalehoidumises suures ulatuses § 389 1 lg 3 järgi esitatud ka ühele juriidilisele isikule.

Kloostrile kuuluv osaühing Kokteil JK tegeleb Pärnus taara kokkuostuga ning kioskites ja turgudel alkoholi, karastusjookide ning tubakatoodete müügiga. 2008. aastal oli 12 töötajaga firma müügikäive 11,6 miljonit krooni ning kahjumit saadi ligi 400 000 krooni. Aasta varem kogunes 8,6 miljoni kroonise käibe juures 640 000 krooni kahjumit.

Eile uurijate poolt vabaks lastud Jaan Klooster eile ja täna telefoni vastu ei võtnud.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara