Saku Õlletehas hakkab Tuborgi õlut müüma

Calsbergi kontserni kuuluv Saku Õlletehas alustas Eestis maailma ühe populaarseima premium klassi õllebrändi Tuborg müüki, et turuosa kasvatada, teatas ettevõte.

„Eelmisel aastal tegime suuri investeeringuid tootmistehnoloogiasse. Kui kevadel tutvustasime turule ja õllesõpradele uut kristallfiltreeritud õlut ning uut pudeliformaati, siis sügisel Skandinaavia moodsaimat purgiliini ja 1 liitrist purgiformaati (Rock). Tänavu keskendume oma investeeringutes enim tähelepanu brändide arendusse,“ kommenteeris Saku Õlletehase juhatuse esimees Veli Pekka Tennilä.

Tennilä sõnul soovib Saku uue õllebrändiga rikastada siinset õlleturgu ja pakkuda Eesti tarbijale midagi uut.

Tuborg on lühikese ajaga tõusnud üheks populaarsemaks õllemargiks maailmas. Viimase viie aasta jooksul on Tuborgi tootmine suurenenud 79% võrra. Uutel turgudel nagu Norra, Horvaatia ja Venemaa kuulub Tuborgi brändile ligemale 30% premium õllede segmendist. Taanis on Tuborg läbi aegade üks armastatumaid ning hinnatumaid õllebrände.

4,6%lise alkoholisisaldusega Tuborg on tänaseks müügil rohkem kui 70 riigis.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara