Saku Õlletehas hakkab Tuborgi õlut müüma

Calsbergi kontserni kuuluv Saku Õlletehas alustas Eestis maailma ühe populaarseima premium klassi õllebrändi Tuborg müüki, et turuosa kasvatada, teatas ettevõte.

„Eelmisel aastal tegime suuri investeeringuid tootmistehnoloogiasse. Kui kevadel tutvustasime turule ja õllesõpradele uut kristallfiltreeritud õlut ning uut pudeliformaati, siis sügisel Skandinaavia moodsaimat purgiliini ja 1 liitrist purgiformaati (Rock). Tänavu keskendume oma investeeringutes enim tähelepanu brändide arendusse,“ kommenteeris Saku Õlletehase juhatuse esimees Veli Pekka Tennilä.

Tennilä sõnul soovib Saku uue õllebrändiga rikastada siinset õlleturgu ja pakkuda Eesti tarbijale midagi uut.

Tuborg on lühikese ajaga tõusnud üheks populaarsemaks õllemargiks maailmas. Viimase viie aasta jooksul on Tuborgi tootmine suurenenud 79% võrra. Uutel turgudel nagu Norra, Horvaatia ja Venemaa kuulub Tuborgi brändile ligemale 30% premium õllede segmendist. Taanis on Tuborg läbi aegade üks armastatumaid ning hinnatumaid õllebrände.

4,6%lise alkoholisisaldusega Tuborg on tänaseks müügil rohkem kui 70 riigis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara