Oskar LT lähiajal hindu ei tõsta

Ligikaudu 100 miljoni kroonise aastakäibega Oskar LT lähiajal hindu ei tõsta, ehkki statistika näitab 11 kuu järel taas hinnatõusu ning ootus edasiseks hinnatõusuks on suur.

„See on keskmine hinnatõus, mis statistika näitab. Meil küll hetkel hindu tõsta plaanis pole, sest nõudlus on niigi madal. Kui me hinda tõstaks, ei ostetaks ilmselt üldse. Konkurents on muidugi ka terav,“ vastas Parik küsimusele, kas lihatööstus kavatseb lähiajal hinda tõsta.

Parik lisas, et 2009. aastal suurendas Oskar LT turuosa 12%, kasvatades nii käivet kui ka tootmismahtu. Kasum jäi samas tunamullusest tagasihoidlikumaks, kuid ettevõte oli siiski omadega plussis.

„Loodame tänavu samal tasemel müüa kui mullu, plaanid on muidugi suuremad,“ sõnas Parik 2010. aasta kohta, mis algas Oskar LT-le müüginumbrite suhtes üsna tagasihoidlikult.

2008. aastal kasvatas Oskar LT käibe 71,6 miljonilt kroonilt 89,5 miljonile kroonile. Kasum langes 2,4 miljonilt 1,8 miljonile kroonile.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara