A. Le Coq alustab maisiõlle tootmist

A. Le Coq alustab sel nädalal esmakordselt Eestis maisiõlle A. Le Coq Ma?z tootmist, mille valmistamisel on 20% linnastest asendatud maisilinnastega.

Ma?z on tootja teatel kerge hele suvine õlu alkoholisisaldusega 4,6%, see on villitud 0,33-liitrisesse klaaspudelisse ning on saadaval ka eripärase kuuspakina.

A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noobi sõnul soovitakse uue õlle näol pakkuda tarbijatele eksootikat, kuna maisiõlu on eeskätt populaarne lõunamaades. "Need, kes on käinud näiteks Mehhikos või Peruus on kindlasti maisiõllega kokku puutunud, kuna sealses piirkonnas on see õlu väga tavapärane jook," ütles ta.

Noobi sõnul on maisiõlle valmistamisel asendatud viiendik linnastest maisilinnastega, mis muudab õlle maitseomadustelt kergeks ning seetõttu sobib jook hästi ka mõne piprasema roa täienduseks.

A. Le Coq’i teatel on nende eesmärgiks olla Eesti õlleturul suuna rajajaks ning pakkuda tarbijatele erakordsust. "Ma?z õlu on Eestis selgelt ainulaande õlu ning usun, et see rikastab poodides pakutavat Eesti õllede valikut ning näitab tarbijatele iidse joogi erinevaid külgi ning mitmekesisust," ütles Noop.

A. Le Coq on Eesti suurim joogitootja, kelle olulisemateks brändideks A. Le Coq, Fizz, Aura ja Limonaad. A. Le Coq’i tooteportfellis moodustab kõige suurema osakaalu õlu, ühtekokku kuulub A. Le Coq’i õllede alla 15 õllemarki.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara