A. Le Coq alustab maisiõlle tootmist

A. Le Coq alustab sel nädalal esmakordselt Eestis maisiõlle A. Le Coq Ma?z tootmist, mille valmistamisel on 20% linnastest asendatud maisilinnastega.

Ma?z on tootja teatel kerge hele suvine õlu alkoholisisaldusega 4,6%, see on villitud 0,33-liitrisesse klaaspudelisse ning on saadaval ka eripärase kuuspakina.

A. Le Coq’i juhataja Tarmo Noobi sõnul soovitakse uue õlle näol pakkuda tarbijatele eksootikat, kuna maisiõlu on eeskätt populaarne lõunamaades. "Need, kes on käinud näiteks Mehhikos või Peruus on kindlasti maisiõllega kokku puutunud, kuna sealses piirkonnas on see õlu väga tavapärane jook," ütles ta.

Noobi sõnul on maisiõlle valmistamisel asendatud viiendik linnastest maisilinnastega, mis muudab õlle maitseomadustelt kergeks ning seetõttu sobib jook hästi ka mõne piprasema roa täienduseks.

A. Le Coq’i teatel on nende eesmärgiks olla Eesti õlleturul suuna rajajaks ning pakkuda tarbijatele erakordsust. "Ma?z õlu on Eestis selgelt ainulaande õlu ning usun, et see rikastab poodides pakutavat Eesti õllede valikut ning näitab tarbijatele iidse joogi erinevaid külgi ning mitmekesisust," ütles Noop.

A. Le Coq on Eesti suurim joogitootja, kelle olulisemateks brändideks A. Le Coq, Fizz, Aura ja Limonaad. A. Le Coq’i tooteportfellis moodustab kõige suurema osakaalu õlu, ühtekokku kuulub A. Le Coq’i õllede alla 15 õllemarki.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara