Liviko kohtuasja osapooled end süüdi ei tunnistanud

Harju maakohus lõpetas täna ASi Liviko ning OÜ Forgola Groupi (endine Offex Group) kartellileppe süüasja kohtuliku uurimise, kumbki ettevõte end kartelli sõlmimises süüdi ei tunnistanud.

Eelmisel nädalal alanud protsessil kinnitasid Liviko juhataja Janek Kalvi ja Forgola üks omanikest Igor Zavizion, et ei tunnista oma süüd konkurentsi kahjustava kokkuleppe sõlmimises, süüd eitasid ka juriidiliste isikutena kohtu all olevad Liviko ja Forgola Group. Forgola juhatuse liige Aleksandr Skoblov eitas konkurentsi kahjustava kokkuleppe sõlmimisele kaasaaitamist, teatas ERR.

Riigiprokuratuuri süüdistuse järgi seisnes kartellilepe selles, et kokkuleppe järgi ei tohtinud nende ettevõtete toodetud või sissetoodud ning siinsetes poodides müüdava pooleliitrise viina hind olla madalam kui 59,90 krooni.

Kohtulahendit on oodata mai viimastel päevadel, sest protsessi kohtunik Sten Lind asub 1. juunist ametisse Tallinna ringkonnakohtu kriminaalkolleegiumis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara