Liviko kohtuasja osapooled end süüdi ei tunnistanud

Harju maakohus lõpetas täna ASi Liviko ning OÜ Forgola Groupi (endine Offex Group) kartellileppe süüasja kohtuliku uurimise, kumbki ettevõte end kartelli sõlmimises süüdi ei tunnistanud.

Eelmisel nädalal alanud protsessil kinnitasid Liviko juhataja Janek Kalvi ja Forgola üks omanikest Igor Zavizion, et ei tunnista oma süüd konkurentsi kahjustava kokkuleppe sõlmimises, süüd eitasid ka juriidiliste isikutena kohtu all olevad Liviko ja Forgola Group. Forgola juhatuse liige Aleksandr Skoblov eitas konkurentsi kahjustava kokkuleppe sõlmimisele kaasaaitamist, teatas ERR.

Riigiprokuratuuri süüdistuse järgi seisnes kartellilepe selles, et kokkuleppe järgi ei tohtinud nende ettevõtete toodetud või sissetoodud ning siinsetes poodides müüdava pooleliitrise viina hind olla madalam kui 59,90 krooni.

Kohtulahendit on oodata mai viimastel päevadel, sest protsessi kohtunik Sten Lind asub 1. juunist ametisse Tallinna ringkonnakohtu kriminaalkolleegiumis.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara