Rõtov: Kaubamaja on kindlamaid aktsiaid

Tallinna Kaubamaja on üks kindlamaid aktsiaid börsil, ütles Äripäeva investeerimishuviline juht Igor Rõtov.

Tänavu esimeses kvartalis mullusega võrreldes käibes kuus protsenti järele andnud Tallinna Kaubamaja tulemusi nimetas ta headeks. "Kaubamaja on üks kindlamaid aktsiaid Tallinna börsil," kinnitas Rõtov.

Äripäeva juhi sõnul näitas Kaubamaja esimeses kvartalis mõnevõrra paremaid tulemusi, kui ta ootas. "Imponeerib juhtkonna oskus kulusid kokku hoida," lisas ta. Kaubamaja vähendas mulluse esimese kvartaliga võrreldes kahjumit 89%.

Kaubamaja miinusena nimetas Rõtov, et ettevõtte aktsia hind on ikka veel suhteliselt kõrgevõitu teiste Tallinna börsil kaubeldavate aktsiatega võrreldes. "Samuti pole nende kasvupotentsiaal suur, sest teatavasti peatas Kaubamaja kontsern Selverite tegevuse Lätis ning Eesti jaekaubanduse kiiresse kasvu ma ei usu," selgitas ta.

"Kes ei taha riskida ja soovivad pensionipõlveks stabiilset aktsiat, nendele soovitan Kaubamajja investeerida," lisas Rõtov.

Äripäeva peadirektor  Igor Rõtov ei oma Tallinna Kaubamaja aktsiaid.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Blogid

Statistika

Teabevara