Maha põlenud mööblipoe omanik: kriis oli meie jaoks just mööda saanud

Mööblitsirkuse kaubamärgi all tegutsenud osaühingu Celestiali üks omanikest Margus Sunduk nukrutseb, et tuleõnnetus just neid ja just nüüd pidi tabama.

Sunduk räägib Äripäevale, et umbes 600m2 pinnal oli neil õnnetuse hetkel üle miljoni krooni väärtuses erinevat kaupa.

"Kõik oli kindlustatud, aga tulle jäid kõik dokumendid ja raamatupidamine. Eks homme lähe vaatama, kas ja mis sealt kätte saab," muretses Sunduk.

Tema sõnul mõjutab tulekahju nende igapäevast kauplemist väga.

"Meil ei ole ühtki teist filiaali ega poodi. Kahtlemata peame nüüd mõtlema, mis edasi saab. Samas ei tahaks ka pille lõplikult kotti panna. Meie jaoks oli kriis just taandumas: rahvas käis ja ostis. Kriisiaeg oli just mööda saanud," lisas ärimees kurvalt.

OÜ Celestiali asutasid Terje Saulep, Margus Sunduk ja aser Ilham Gachayev 2008. aasta mais, tegevust alustas ettevõte sama aasta juulis. Kui 2008. aastal küündis Mööblitsirkuse käive 2,5 miljoni kroonini, siis 2009. aasta oli mõnevõrra tagasihoidlikum. Käive jäi 1,7 miljoni krooni piiresse.

Esimesel tegevusaastal teenis osaühing 542 344 krooni kasumit. Mullu jäädi 290 000 krooniga kahjumisse.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara