Maha põlenud mööblipoe omanik: kriis oli meie jaoks just mööda saanud

Mööblitsirkuse kaubamärgi all tegutsenud osaühingu Celestiali üks omanikest Margus Sunduk nukrutseb, et tuleõnnetus just neid ja just nüüd pidi tabama.

Sunduk räägib Äripäevale, et umbes 600m2 pinnal oli neil õnnetuse hetkel üle miljoni krooni väärtuses erinevat kaupa.

"Kõik oli kindlustatud, aga tulle jäid kõik dokumendid ja raamatupidamine. Eks homme lähe vaatama, kas ja mis sealt kätte saab," muretses Sunduk.

Tema sõnul mõjutab tulekahju nende igapäevast kauplemist väga.

"Meil ei ole ühtki teist filiaali ega poodi. Kahtlemata peame nüüd mõtlema, mis edasi saab. Samas ei tahaks ka pille lõplikult kotti panna. Meie jaoks oli kriis just taandumas: rahvas käis ja ostis. Kriisiaeg oli just mööda saanud," lisas ärimees kurvalt.

OÜ Celestiali asutasid Terje Saulep, Margus Sunduk ja aser Ilham Gachayev 2008. aasta mais, tegevust alustas ettevõte sama aasta juulis. Kui 2008. aastal küündis Mööblitsirkuse käive 2,5 miljoni kroonini, siis 2009. aasta oli mõnevõrra tagasihoidlikum. Käive jäi 1,7 miljoni krooni piiresse.

Esimesel tegevusaastal teenis osaühing 542 344 krooni kasumit. Mullu jäädi 290 000 krooniga kahjumisse.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara