Rein Kilk plaanib katlamajja Eesti suurimat kõrtsi

Ärimees Rein Kilk, kes seitse aastat tagasi avas Eesti suurima kõrtsi – kuursaali Pärnus – plaanib Tallinna nn tselluloosikompleksi veelgi suuremat söögikohta.

Eile seitse aastat tagasi ehk 10. juunil 2003 avati Pärnus kuursaal, mille katuse all on üle tuhande istekoha ja mille renoveerimine läks maksma üle kümne miljoni krooni.

Kilgi kinnitusel on igal aastal suviti juulikuus paaril suuremal üritusel kuursaalis, terrassil ja avaras sisehoovis laudade taga istunud kokku 1500 inimest. "Need on olnud piletitega üritused ja seepärast on see arv fikseeritud," rääkis Kilk. "Loodan, et ka tänavu juulikuus tuleb täismaja," lisas ta.

Kilk on veendunud, et üks hästi suur söögikoht mahub ära igasse linna ja seetõttu on ta juba ammu mõlgutanud mõtet rajada hiigelkõrts Tallinna tselluloosi kompleksi katlamajja.

"Sinna tuleb rohkem kohti kui on Pärnu kuursaalis," rääkis Kilk. "Arvan, et suurte kõrtside formaat on meil käpas ja miks mitte teha – ma tean, mida ja kuidas teha. Ja kindlasti peab selline suur söögikoht asuma vanas ja ajaloolises kohas. Tselluloositehase vana katlamaja on selleks suurepärane koht," rääkis ta.

Samas möönis Kilk, et praegusel raskel ajal peab hoolega kaaluma, millal oleks õige aeg katlamaja renoveerimisega pihta hakata. "See on suur investeering, see läheb maksma 50-70 miljonit krooni," kalkuleeris Kilk. "Aga kindlasti ma teen selle kunagi ära," lisas ta.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara