Maxima: kuumus on jookide müügi kahekordistanud

Kuumalaine püstitas Maximates joogimüügi rekordi. Nii pudelivett, karastusjooke kui ka lahjasid alkohole müüakse tavapärasest kaks korda rohkem ehk üle 250 000 liitri päevas.

 Paljude jookide osas ületavad juuli müügid isegi vastavaid juuni näitajaid enam kui kaks korda. Alkoholivabadest jookidest on juuli esimese 13 päeva keskmine läbimüük võrreldes juuni  algusega kõige enam kasvanud jäätee läbimüük – 2,9 korda, kalja läbimüük on kasvanud 2,2 korda.

Gaseerimata pudelivee müük on kasvanud  90% ja gaseeritud pudelivee müük 75%.  Mahlade ja nektarite müük on kasvanud enam kui veerandi võrra. Limonaadi müük kuumade ilmadega kasvanud ei ole.

Alkoholivabad joogid on viimastel päevadel selgelt oma osakaalu läbimüügis suurendamas, näiteks õlle müük on kasvanud vaid ligi 40 protsenti.  Samas müüakse õlut siiski endiselt peaaegu sama palju kui pudelivett ja kalja kokku.

Järsult on tõusmas aga teiste lahjade alkoholide nagu siidrite ja nn gini-jookide läbimüük – 2,1 korda. Kuumade ilmade kaotaja on selgelt kange alkohol, näiteks viina ostetakse juuli esimeses pooles viiendiku võrra vähem kui juuni alguses. 

Rekordeid püstitab ka jäätise müük, mida müüakse juuli kuumematel päevadel üle 50% rohkem kui suvel keskmiselt.

 

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara