Kristiine keskus möödunud aastast ligi 20% maas

Laienemise ja ehitamise tõttu on Kristiine keskuse müüginumbrid möödunud aastast paarkümmend protsenti maas, rääkis Kristiine Kaubanduskeskuse ASi juht Allan Remmelkoor.

"Meil on statistikat keeruline kommenteerida, kuna käib keskuse laiendamine. Meie number on keskmisest allpool, aga see on sellest, et meile on raskem tulla ja parkida," ütles Remmelkoor reedel avaldatud kaubandusstatistika kohta, mis rääkis 7%lisest langusest.

"Tõsi, juuni oli kehvem kui maikuu. Natuke sõltub see pühade pikkusest, natuke ilmast ja et inimesed on linnast ära sõitnud," lisas Remmelkoor.

Ta märkis, et võrreldes möödunud aastaga on Kristiine keskuse 2009. aasta esimese poolaasta käive paarkümmend protsendi võrra maas. "Eks vaatab, kuidas sügisel läheb, kui end jälle tippvormi saame. Praegu julgen küll arvata, et tarbimine elavneb. Oleme praegu stabiilselt põhjas või isegi juba tõusu serval," lausus Remmelkoor.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara