Vopak E.O.S. otsib riigiga kompromissi vangla asukoha osas

Logistikaettevõte Vopak E.O.S. ja Riigi Kinnisvara AS (RKAS) peavad läbirääkimisi, et saavutada kompromisslahendus vaidlusi tekitanud uue Tallinna vangla arendamises Vopak E.O.S.i kütusteterminali ja -torujuhtme ning transiidile olulise sõlmpunkti Maardu raudteejaama ohutsooni.

"Kuigi Vopak E.O.S. on vaidlustanud vangla ehitusload kohtus, oleme teemale lähenenud alati konstruktiivselt ja kutsunud ametkondi üles leidma vanglale alternatiivne asukoht," kinnitas Vopak E.O.S.i juhatuse esimees Arnout Lugtmeijer.

RKASi otsus korraldada suve alguses konkurss vanglale uue asukoha leidmiseks kinnitab tema sõnul osapoolte kompromissivalmidust. "Oleme lootusrikkad, et saavutame läbirääkimiste tulemusena mõlemale poolele sobiva lahenduse, mis lubaks RKASil teha lähiajal otsuse planeeritud vanglaarenduse ümberpaigutamiseks," märkis Lugtmeijer.

Ta lisas, et eduka tulemi huvides kaalub Vopak E.O.S. võimalust katta osaliselt projekti mitteüleviidavad kulud, mida RKAS ja riik on vanglaprojekti arendamisel seni teinud.

Kompromissi saavutamine tähendab Vopak E.O.S.i teatel, et kõik pooltevahelised juriidilised vaidlused lõpetatakse. Läbirääkimiste järgmine voor toimub 10. augustil.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara