Prisma loob Narvas 120 uut töökohta

Sügisel avatav Narva Prisma loob sealsel tööjõuturul 120 uut töökohta.  Kõikidel Prismasse tööle valitutel on tulnud läbida tihe konkursisõel, kokku laekus Prismasse üle 500 sooviavalduse. 

Uus meeskond alustab tööd septembri teises pooles, teatas ettevõte.

„Oleme saanud töölesoovijate elulugusid alates sellest päevast kui Narva Prisma avamisest avalikult teatasime,“ sõnas Prisma Peremarketi personalidirektor Reet Ratas, lisades, et kandidaate oli väga erinevatest eluvaldkondadest.

„Üllatas, et väga paljudel müüja ja saaliteenindaja kohale kandideerijatest oli olemas kõrgkooli diplom,“ ütles Ratas.

Narva Prisma avab tänaste plaanide kohaselt uksed oktoobrikuus.

Lisaks Narvale loob Prisma Peremarket sel sügisel 100 uut töökohta ka Tartus. Tartu värbamisprotsess algab augusti teisel poolel.

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel. Koos Soome tarbijateühistutega moodustab SOK S-Grupi. Rahvusvahelise S-Grupi tegevusvaldkondadeks on toidukaubandus, bensiini- ja teenindusjaamad, kaubamajad, hotellindus, autode ja autokaupade müük ning aiandus- ja põllumajandustooted.

Kogu kontserni käive 2009. aastal oli 182 859 miljonit krooni, vähenedes 1,2%. Kontserni kasumiks kujunes 4 225 miljonit krooni. Kokku on ettevõttel 1598 kauplust, neist 10 Baltikumis ja 7 Venemaal. Eestis tegutsevad SOK tütarettevõtetena AS Prisma Peremarket ja AS Sokotel, mis tegutseb Sokos Hotel Viru kaubamärgi all.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara