Põhjakeskus kasvatas käivet

Rakvere Põhjakeskuse kaupluste kogukäive on kasvanud viis kuud järjest ning käibe kasv ületas igal kuul vähemalt 10%-ga aastatagust. Juulis kasvas Põhjakeskuse käive aastatagusega võrreldes 20%.

Käibekasv ei olnud tingitud üksikute suuremate kaupluste parematest tulemustest, vaid plussis olid praktilised kõik kauplused ning mitmed kauplustest ületasid juulis aastatagust perioodi enam kui 50%-ga. Juuli käibekasv võrreldes käesoleva aasta juuniga oli ligikaudu 3%, teatas ettevõte.

Käesoleva aasta juulis külastas Põhjakeskust 220 855 inimest, mis oli aastatagusest umbes 3% enam. Käibekasvu enam kui kuuekordne suurenemine võrreldes külastatavuse suurenemisega kinnitab inimeste kindlustunde paranemisest tingitud väljaminekute suurenemist. 

Jätkuvalt on tarbijate seas populaarsed ka ostuüritused ning nendega kaasnevad allahindlused.

Põhjakeskus on Virumaa suurim kaubanduskeskus, kus on üle 70 kaupluse ja teenindusasutuse, sealhulgas Rimi hüpermarket ja K-Rauta ehitusmaterjalide kauplus.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Statistika

Teabevara