Osa Onistari kaubamärke taas müügis

Igor Savenkovi pankrotistunud Onistari viinatööstuselt kevadel 25 kaubamärki ostnud ettevõtja müüb osa kaubamärke juba edasi – müügis on näiteks viinade Vera ja Veski Meistri Viin Eesti Teraviljast kaubamärgid.

"Vera oli omal ajal üks tuntumaid alkoholi kaubamärke Eestis," märkis kaubamärke omava OÜ Full Welli omanik Urmas Velleste. Ostjaks võib tema sõnul vabalt saada mõni alkoholi importija või privat labelit tahtev kaubanduskett. "Suve jooksul on juba ostuhuvilisi tekkinud. Plaanime kaubamärgid müüa aasta lõpuks," märkis ta.

Lisaks kahele viina kaubamärgile on müügis Moldaavia veini Dusa Monaha ja Coral vee Water It`s a Life, Elu Allikas kaubamärgid.

Velleste ostis Onistari pankrotipesast kevadel veel hulga tuntud kaubamärke, näiteks Y2K, Hundijalavee, Old Thomase seeria ning Long Hermanni, mida aga praegu edasi ei müüda. Küsimusele, miks ta müüb edasi vaid üksikud kaubamärgid, vastas Velleste, et osa kaubamärkidega on tema firmal endal plaanid. Näiteks Y2K viinakokteilide tootmiseks on Velleste sõnul leping juba sõlmitud Latvijas Balsamsiga.

Velleste on varem avalikkuses figureerinud Viru Kaubanduse juhina, eriti on ta sõna võtnud Viru Kaubanduse toodetud Lehmakese lehmakommide teemal. Viimati süüdistas Velleste oma endist elukaaslast Postimehe veergudel nostalgiliste kommide retsepti varguses ja esitas isegi prokuratuurile avalduse.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara