Eugesta Eesti palkab

2010. aasta on meile laienemise aasta, kus oleme ettevõtte töötajate arvu juba 20 inimese võrra suurendanud ning umbes 10 inimest võtame veel juurde, rääkis hulgikaubandusettevõtte Eugesta Eesti AS tegevdirektor Viktoria Belehhova.

„2010. aasta on Eugesta Eestile suurte muutuste ja laienemise aasta. Portfelli on lisandunud hulgaliselt uusi tugevaid brände, oleme aktiivselt laiendanud oma müügi- ja logistikaosakonda,“ rääkis Belehhova ning lisas, et kui aasta alguses oli firmas 50 töötajat, siis praegu juba 70. „Aasta lõpus oleme arvestanud vähemalt 80 töötajaga, kuna 2010 teine pool toob meile juurde mitmeid huvitavaid projekte,“ selgitas juht. Tema sõnul käivad Eugesta Eestil ka viimased ettevalmistused, et augusti lõpus kolida suuremale laopinnale Jürisse.

2010. aastalt loodab Eugesta Eesti, mullusega sarnast käivet teha. Mullu teenis ettevõte majandusaasta aruande kohaselt 656,1 miljonit krooni müügitulu. „Kahjuks on seoses sellel aastal toimunud aktsiisitõusudele meie põhikaubagrupi JIT sigarettide käive langenud. Selle loodame kompenseerida uute projektidega, sealhulgas Kriss Tradingu kabamärkide turustamisega,“ selgitas Belehhova.

Selle aasta suurim investeering oli juhi sõnul Kriss Tradingu kaubamärkide ost ning lisandumas on veel paar väiksemat projekti.

Tuleval aastal loodab Eugesta veelgi laieneda ja pakkuda koostööd mitmetele uutele partneritele. „Oleme alati avatud kõikidele pakkumistele,“ sõnas Belehhova.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara