Puusepp: Lõunakeskus oli juba avamisel ajast ees

Kui vaadata kaubanduskeskuste maastikku Eestis üheksa aastat tagasi, siis Tartu Lõunakeskus oli juba oma avamise hetkel ajast ees, ütles ASi Tartu Kaubamaja ja ASi Tallinna Kaubamaja juhatuse esimees Raul Puusepp.

„Lõunakeskus tuli õnnestunult turule ja neil on õnnestunud ennast kogu aeg tegusana hoida ning laieneda,“ tunnustas Puusepp. „Lõunakeskus kuulub kahtlemata parimate kaubanduskeskuste sekka. Mul on hea meel, et ka Tallinnast väljaspool on midagi sellist tehtud, millelt tasub mõõtu võtta ja mis konkureerib parimate keskustega Eestis.“

Puusepa sõnul on Lõunakeskuses kõike kombineeritult, nii kaubandust kui meelelahutust. „Nad on loonud keskkonna, kuhu tasub tulle mitte ainult kaubanduse pärast,“ rääkis Puusepp. „See on üks asi, millest näiteks algul oli puudu Rocca al Mare kaubanduskeskuses.“

Puusepa kinnitusel langevad Tartu Kaubamaja ja Lõunakeskuse külastatavuse graafikud päris hästi kokku ehk et ka Tartu kaubamaja külastab nädalas umbes 100 000 inimest.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara