Maximas müüs nädalaga 100 tonni kartuleid

Maximates müüdi nädalase sooduskampaania ajal üle 100 tonni ehk kaks ja pool korda rohkem kartulit kui nädalas keskmiselt, teatas kaubanduskett.

Kui tavanädalal müüakse 53 Maxima kaupluses üle Eesti 40-45 tonni kartuleid nädalas, siis 21. augustist kuni 6. septembrini kestnud sooduskampaania kartulimüük tõusis üle saja tonni.

Eesti talunike varajast kartulit müüdi nädalase kampaania raames hinnaga 3.90 krooni. Tavahind on Maximates krooni võrra kõrgem. Kõige paremini läksid müügiks Laheotsa talu ja Peipsi Aiandi põldude kartulisaak.

Balti riikide suurima jaemüügiketi Maxima kontserni kuulub 428 kaubanduskeskust Maxima X, Maxima XX ja Maxima XXX ning Ermitaþas. Neist 216 asub Leedus, 129 Lätis, 53 Eestis ja 30 Bulgaarias. Kontsernil on kokku üle 25 500 töötaja.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara