Jüri Käo: mul on Hillari üle hea meel

Tallinna Kaubamaja suuromanik Jüri Käo tunneb Hillar Tederi äriliste saavutuste üle siirast rõõmu ja nendib, et Eestis võib küll kiiresti kasvada, kuid Venemaa kõrval jääb siinne äri siiski väikeseks sipelgaks.

Järgneb Jüri Käo kommentaar:

Ma ei ole O’Key edust Venemaal üllatunud ja mul on siiralt hea meel, et Hillaril läheb hästi. Venemaal tuleb efekt suurusest, meie Eestis võime kasvada palju tahes, kulutades sama palju energiat, aga oleme väljast poolt Baltikumi vaadates ikka väikesed sipelgad. O’Key alustas Peterburi kandist ja kui sinna oblast juurde panna, on turg juba suurem kui Baltikumis.

Hillar ja tema äripartnerid on julged mehed, et seal tegutsema hakkasid. Meid kutsuti ka, aga tol ajal olid teised prioriteedid ja ma ei kahetse kunagi asju tagant järele. Need asjad on ka edukad olnud, mis toona valisime. Venemaa turu suunas ei vaata meie endiselt.

Hillar on pealehakkaja ja julge inimene, need ärid, mida koos oleme teinud, on kõik hästi sujunud. Venemaal on tal väga ka partneritega vedanud, tema partnerid on tagasihoidlikud ja võtavad oma äri tõsiselt. Olen neid kunagi kohanud, aga rohkem tean neid Hillari jutust.

Olen mõnes O'Key marketis käinud Venemaal, need on igati korralikud ja professionaalsed.

Supermarketite äri puhul on üsna tavapärane, et ühe aasta käibe põhjal hinnatakse äri väärtust, nii et täitsa loogiline, et aastane käive on sarnane ettevõtte väärtusega.

Ukrainas on ka Hillaril suur potentsiaal, aga nii Venemaal kui ka Ukrainas peab arvestama suure poliitilise ebastabiilsusega, kus aus konkurents alati ei toimi. Eestlaseks olemine neis riikides lisaväärtust ei loo, aga väga suur miinus vast ka pole.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara