Balti McDonald’si omanik ostab Kreekas 19 restorani

Malta ettevõte Premier Capital McDonald´s võtab McDonald´s Euroopa juhtkonna kinnitusel üle restoraniketi arenduslitsentsi Kreekas.

1. juunist võtab Premier Capital üle 19 peamiselt Ateena ümbruses asuvat McDonald´s restorani, teatas Premier Restaurants Eesti. “Oleme veendunud, et Kreeka turg on täis võimalusi ning näeme selles suurt potentsiaali kasvamiseks ja McDonald´s restoraniketi arendamiseks,” ütles Marin Hili, Premier Capital juhatuse esimees.

Premier Capitali jaoks on arenduslitsentsi omandamine Kreeka turul Euroopa regioonis laienemisel suur samm edasi. Premier Capitalile kuulub Maltal kaheksa, Eestis kümme, Lätis kaheksa ning Leedus üheksa McDonald´s restorani. Pärast laienemist Kreekasse omab Premier Capital kokku 54 McDonald´s restorani 5 riigis. 

“Oleme kindlad, et allakirjutatud leping aitab suurendada McDonald's kaubamärgi tuntust Kreekas, arendada äritegevust pikemas perspektiivis ning tugevdada suhteid külastajatega,” lisas Steve Easterbrook, McDonald’s Euroopa restoranideketi president.

Premier Capital omanikeks on Marin, Beppe ja Melo Hili, kes omandasid McDonald's Malta restoranideketi 2005. aastal. Kolm aastat hiljem laienes ettevõte ka Balti riikidesse, kus opereerib kõiki McDonald's restorane.

Ettevõtte aastatulu on kuni 50 miljonit eurot ning Premier Capital annab tööd kokku 2000-le inimesele, kellest 550 töötavad Eestis. McDonald's 35 restorani Baltimaades ja Maltal teenindavad rohkem kui 24 000 külastajat aastas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara