Baltika müük jäi mullusele tasemele

Baltika juulikuine müük jäi mullusele tasemele. Jaemüük kasvas ühe protsendi võrra, müügipind kahanes seitse protsenti.

Baltika juuli konsolideeritud jaemüük ulatus 4181 tuhande euroni, teatas ettevõte börsile.

Suurimad müügikasvud saavutati Balti regioonis, kus müügid kasvasid 6%, sealhulgas Eestis 14% ja Lätis 11%. Leedus vähenesid müügid 8% võrra. Ida-Euroopa regiooni müügid vähenesid juulis kokku 5%, sealhulgas kasvas müük Venemaal 1% ning Ukrainas oli jaemüük 13% väiksem kui aasta tagasi.

Võrreldavate poodide müügid ruutmeetrile kasvasid juulis 8%, sealhulgas Eestis 13%, Lätis 12%, Leedus 4% ning Venemaal 14%. Ukrainas vähenesid võrreldavate poodide müügid ruutmeetrile 6%. Kohalikus valuutas kasvas võrreldavate poodide müük Venemaal eelmise aasta juuliga võrreldes 16% ning Ukrainas 6%. Müügiefektiivsus (müük/m²) kasvas juulis kogu jaesüsteemis 9%.

Baltika juuli konsolideeritud müügitulu ulatus 4421 tuhande euroni, püsides eelmise aasta juuliga võrreldes samal tasemel.

Baltikal oli juuli lõpu seisuga 116 kauplust müügipinnaga 23 582 m², mis oli 10 kaupluse võrra vähem kui aasta tagasi.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara