ID-kaardi tegemine kliendikaardiks maksab 500 eurot

ID-kaardi kasutuselevõtt ettevõtte kliendikaardina läheb maksma 500 eurot. Tulemusena saab klient lahti patakast plastkaartidest, firma säästab kulusid ning aitab vastutulekuga rahulolu tõsta.

Itaalia toidu restoraniketi Da Vinci Pasta & Pizza juhi Rain Uusküla sõnul ühendasid nad kliendikaardi ID-kaardiga mullu oktoobris. "Kui kõik boonused on ID-kaardile ühendatud, siis teeb see klientidel ostude sooritamise hõlpsamaks, kuna ID-kaart on alati kaasas ning kliendid saavad lihtsamini kasutada oma püsikliendihüvesid," põhjendas ta.

Uusküla võttis maha ka hirmu tehniliste probleemide ees, kommenteerides, et suurtes piirides toimib süsteem veatult, paar väiksemat tehnilist probleemi on olnud, kuid need on kiiresti kõrvaldatud.

Süsteemi ühendamise maksumuse kohta märkis restoraniketi juht, et neil olid kõik vajalikud kassaprogrammid juba varem soetatud ja olemasolevale süsteemile sai lihtsalt liita ka ID-kaardi lugemise ning see läks kokku maksma umbes 500 eurot.

Samas kommenteeris Tallinna Kaubamaja turundusdirektor Anne-Liis Ostov, et nad on Kaubamaja kontsernis küll arutanud ID-kaardi ja kliendikaardi ühendamise võimalust, aga jõudnud otsusele, et ID-kaardi ja partnerkaardi ühendamisest oleks mõlemal osapoolel rohkem kaotada kui võita.

Kuidas ühendada kliendikaart ID-kaardiga ning mis on selle plussid-miinused, loe tänasest Äripäevast. Päevapileti võid osta siit. 23. augustil toimub ka Äripäeva seminar ID-kaardi kasutuselevõtust kliendikaardina.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara