Delfi hakkab Cherryga konkureerima

Delfi avas täna uue teenuse Delfi Diil, mille eesmärgiks on tuua kasutajateni iga päev uusi võimalikult soodsaid pakkumisi. Sama äri turuliider on Eestis Cherry.

Uut projekti opereerib Delfi koos Baltimaade ühe edukaima sooduspakkumisi vahendava ettevõttega Deal24 OÜ. Lähiajal avatakse sarnased teenused ka Lätis ja Leedus.

Delfi juhatuse esimehe Allan Sombri sõnul on ligi aasta eksisteerinud sooduspakkumiste turg Eestis väljumas lapsekingadest. Nii tarbijad, soodustuste pakkujad kui ka vahendajad on teenuse varajase arengustaadiumi läbinud ning nõrgemad lülid on ka välja praagitud.

"Tarbijad on teenuse omaks võtnud ning samuti on soodustuste pakkujad täna mõistmas paremini, millisel juhul antud võimalust oma toodete või teenuste heaks kasutada. Seetõttu otsustasime turule siseneda just praeguses faasis," märkis ta.

Delfi peab oma tugevuseks veebikeskkonna suurt kasutajate hulka ja usaldusväärsust. "Üle poole miljoni kasutaja tõttu sobivad Delfi Diili jaoks väga paljud pakkumised, mis jõuavad kiirelt suure hulga potentsiaalsete klientideni ning seetõttu on Delfi Diil suurima turundusjõuga sooduspakkumiste teenus," kinnitas Sombri.

"Me ei alusta Delfi Diili tegemist nullist, vaid kaasasime kogemuse ja usaldusväärsuse tõstmiseks antud valdkonnas eduka rahvusvahelise kogemusega partneri Deal24," lisas ta.

Delfi Diili partner Deal24 kuulub rahvusvahelisse ettevõtete gruppi Rebate Networks GmbH, mis opereerib sarnast teenust 29 riigis ja rohekm kui 300 linnas üle maailma, sh Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Delfi on Eesti ja Baltimaade suurim internetiportaalide operaator, kellel on Eestis Emori uuringu TNS Metrix+ andmetel 524 000 kasutajat kuus. Delfi kuulub meediakontserni Ekspress Grupp.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara