Kaupmeeste liit sai uue juhatuse

Eilsel Eesti Kaupmeeste Liidu üldkoosolekul valiti uued juhatuse liikmed, juhatuse esimehena jätkab Kati Kusmin ETKst.

Liidu juhatuse liikmeteks on lisaks Kati Kusminile Andres Järving Selver ASist, Andrija Lilleoja Rimi Eesti Food ASist, Jaan Marjundi Harju TÜst, Erkki Laugus Tallinna Kaubamaja ASist, Karin Henno Maxima Eesti OÜst, Jüri Ross Infotark ASist, Enn Parel ABC King ASist ja kaupmeeste liidu tegevdirektor Marika Merilai. Juhatus määrati ametisse kaheks aastaks.

"Kaupmeeste liit soovib jätkata koostööd  kompetentse ja arvestatava partnerina ministeeriumite ja riigikogu asjaomaste komisjonidega kaubanduse valdkonna seadusloome protsessis. Liidu oluliseks rolliks on seista teeninduskvaliteedi tõstmise ja kompetentside parendamise eest kaubanduses ning sel eesmärgil teeb liit tihedat koostööd kutse- ja kõrgkoolidega," ütles liidu juhatuse esimees Kati Kusmin.

Täna 13% SKPst moodustav ja enam kui 80 000 inimesele tööd andev  kaubandussektor on üks esmatähtsatest majandusharudest, lisas ta.

"Liidu juhatusse valitud inimesed on tugevad eksperdid, kes on näidanud üles soovi osaleda kaubanduse arengu suunamises. Seetõttu usun, et järgmised kaks aastat saavad olema jätkuvalt tõhusad," märkis Marika Merilai.

Kaupmeeste liit on 1996. aastal loodud jae- ja hulgikaubandusettevõtete ühen­dus, mis esindab ja kaitseb liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõt­luse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Täna hõlmavad liitu kuuluvad jaeettevõtted 80% toidu- ja esmatarbekaupade turust.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara