Jysk Eesti käive kasvas 9%

Kodu- ja aiakaupade müügiga tegeleva Jysk Eesti 2011. aasta kuue kuu käive (märtsist augustini) oli 6,52 miljonit eurot, mis on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 9,4% suurem.

Jysk Eesti regioonijuht Kaidi Kase sõnul olid käesoleva aasta kolmanda kvartali enim ostetud tootegrupid madratsid ning kodutekstiil.  "Jyski olulisima kaubarühma, madratsite müük kasvas 53 protsenti. Ka kodutarbeid ja kangaid osteti eelmise aasta kolmanda kvartaliga võrreldes 21 protsenti rohkem," täpsustas Kask. Peale madratsite on tähtsamateks tooterühmadeks veel tekid-padjad, voodipesu, aia- ja kodumööbel ning kindlasti hooajatooted.

2002. aastal Eesti turule sisenenud Jyskil on kuus kauplust, millest neli asuvad Tallinnas, üks Tartus ja üks Pärnus ning nendes töötab kokku ligikaudu 140 inimest. "Laiendame järk- järgult oma poevõrku ja lõpusirgele on jõudnud Jyski e-kaupluse loomine, mille kaudu saavad kliendid üle Eesti kodust lahkumata oste sooritada," rääkis Kask.

Jysk asutati 1979, kui Lars Larsen avas esimese kaupluse Taanis, kus müüdi esmalt pardi- ja hanesulgedest tekke ning patju. Tänaseks tegutseb ettevõte 32 riigis ning pakub tööd ühtekokku 14 000 töötajale.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara