Stockmanni käive kasvas tänu Baltikumile

Väga hea käibekasv jätkus detsembris Balti riikides, kirjutas Stockmann kaubamajade üksuse tulemuse kohta.

Kaubamajade divisjoni käive kasvas detsembris aastaga 6,4 protsenti. Soomes kasvas üksuse käive 1,4 protsenti ja välismaal 21,5 protsenti. Venemaal kasvas europõhiselt käive 21,3 protsenti.

Lindexi europõhine käive kasvas 10,1 protsenti. Soomes oli kasv 18,4 protsenti ja välismaal 9,1 protsenti. Lindexi põhiturul Rootsis oli Rootsi kroonides müügikasv 0,7 protsenti ja väljaspool Rootsit kohalikes vääringutes 21,8 protsenti.

Seppälä käive kasvas 9,1 protsenti. Soomes oli kasv 9,5 protsenti ja välismaal 8,1 protsenti. Tugevaim oli kasv Baltikumis.

Stockmanni grupi käive kasvas 7,7 protsenti, 245,6 miljonile eurole. 2011. aastal püstitas Stockmann rekordkäibe, mis ulatus 2,0052 miljardi euroni, kasvades aastaga 10,1 protsenti.

Stockmanni aktsia hind tõusis Helsingi börsil 2,5 protsenti, 13,73 eurole. Tänavu on Stockmanni aktsia tõusnud 16,6 protsenti, kuid aastaga kukkunud 47,3 protsenti. Ettevõtte turuväärtus oli 1,0185 miljardit eurot.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara