Rakvere Lihakombinaat: tahaksime müüa Hesburgerile pihve

Rakvere Lihakombinaadi juhatuse esimees Anne Mere kinnitas, et nad on valmis tegema koostööd kiirtoiduketiga, aga Hesburger ise ei ole valmis tagama püsivat ostukogust.

"Rakvere Lihakombinaadil on tõesti käinud pikalt  läbirääkimised Hesburgeriga, kuid seni pole jõutud pooli rahuldavale tulemusele," kommenteeris Mere.

Mere lisas, et läbirääkimised Hesburgeriga jäid katki kahel põhjusel. "Esiteks ei sobinud hind. Teiseks oli kliendil konkreetne ootus toote tehnoloogilise valmistamise protsessile, mis tähendas Rakverele märkimisväärset investeeringut," selgitas Mere.

Mere lisas, et samas Hesburger ei olnud valmis tagama püsivat ostukogust, mis muudab nende jaoks investeeringu liiga riskantseks. "Rakvere on endiselt valmis tegema koostööd kiirtoidukettidega, kes soovivad 100%-lisest veiselihast pihve. Rakvere Lihakombinaadil on pakkuda neid kolmes eri kaalus - hakkpihvid 45g ja 75g, 110g," märkis Mere.  

Kiirtoidukett Hesburger teeb vahet oma Soome ning Eesti tarbijatel. Nimelt soomlased saavad hamburgerite vahel kodumaist loomaliha, eestlased aga peavad leppima Poola päritoluga loomalihapihvidega.

 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara