Eestisse tuleb 25 Subway restorani

USA päritolu võileibu ja salateid müüv frantsiisikett Subway plaanib Eestis avada 2019. aastaks kuni 25 restorani.

Subway International Põhja-Euroopa ja Baltikumi piirkonna arendusjuht Justin Goes ütles, et Subwayl on plaanis avada lähema 7 aasta jooksul Eestis umbes 20-25 restorani. Need asuksid kõikjal üle Eesti, kuid peamiselt siiski Tallinnas ja selle ümbruses. Täpset numbrit ei saanud Goes praeguse seisuga nimetada, kuna see sõltub sellest, mitu frantsiisivõtjat Eestisse tuleb, samuti võib üks frantsiisiomanik avada mitu restorani mitmes eri paigas.

Goes põhjendas Subway valiku langemist Eesti kasuks sellega, et siitpoolt on tulnud initsiatiiv, samas Lätis ja Leedus huvi praktiliselt puudub. “Teine Eesti kasuks rääkiv punkt on see, et Eesti on väga lähedal Soomele, kus meil on olnud suur kasv ning restoranide arv läheneb juba sajale, nii et see võib mõjutada ka meie positsiooni Eestis.”

Kuna Subway puhul on tegemist 100% frantsiisiketiga, siis Subway ise restoranidesse ei investeeri ega halda neid. Goes ei avaldanud, palju panustab Subway Eestis näiteks marketingi. Küll aga on teada, et ühe restorani avamiseks tuleks frantsiisivõtjal investeerida keskmiselt umbes 115 000 eurot.
  

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara