Ilma hüperinflatsioonita oli Silvanol tore tulemus

Silvano kasvatas neljanda kvartali intresside, maksude ja amortisatsioonieelset kasumit 204,8 protsenti, 7,332 miljonile eurole, teatas ettevõte börsile.

Puhaskasumi ettevõtte omanike osa kasvas 340 protsenti, 8,909 miljonile eurole. Käive kasvas 23,9 protsenti, 25, 834 miljonile eurole.

Ettevõte toob välja 12kuu EBITDA-le hüperinflatsiooni negatiivse mõju 8,786 miljonit eurot. 2011. aasta EBITDA kasvas 52,4 protsenti, 29,581 miljonile eurole. 

2011. aasta detsembri seisuga arvestati Valgevene hüperinflatsiooniliseks riigiks rahvusvahelise raamatupidamisstandardi rakendamise mõttes. Sellel sündmusel on mõju kogu varasemale aruandeperioodile.

Valgevene tarbijaturg stabiliseerus IV kvartalis, samuti valuuta. Lõpetati kahe ametliku vahetuskursi kasutamine, mis muutis valuuta vahetuskursid läbipaistvamaks.

Lühiajalised kohustused suurenesid 2011. aastal 4 356 tuhande euro võrra. Kasv tulenes peamiselt tulumaksu kohustust. Enamus tulumaksust kajastati Valgevenes seoses Valgevene rubla devalveerimisest tuleneva suurema ärikasumi ja valuutakursi kõikumistelt teenitud kasumiga.

Märgatav oli käibe kasv (protsentuaalselt) Ukraina ja teistel turgudel, kusjuures Venemaa jääb endiselt SFG põhituruks, kus käive tõhusalt kasvas.

Et käibe kasvule kaasa aidata, jätkas kontsern turundusalase tegevuse laiendamist Valgevenes, Ukrainas ja Venemaal ning võttis tarvitusele meetmed uute frantsiisikaupluste avamise toetamiseks. Turunduses ja frantsiisikaubanduses jätkusid 2011. aasta 12 kuu jooksul ühisprogrammid edasimüüjate ja turustajatega.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara