Taas toiduliidu juhiks valitud Enn Kunila panustab ekspordile

Eile kolmandaks ametiajaks Eesti Toiduainetööstuse Liidu volikogu esimeheks valitud Enn Kunila panustab uuel ametiajal ekspordi suurendamisele.

"Meie prioriteedid sel ja järgevatel aastatel on ekspordivõimaluste leidmine Euroopas; siin Eestis kodumaise toidu jätkuv tutvustamine ja tunnustamine," selgitas ta.

Premia juhi Kuldar Leisi sõnul palus toiduliidu juhtkogu Kunilal ametis jätkata. "Enn Kunila on end näidanud demokraatliku ja teisi arvestava juhina," märkis ta.

Toiduliidu volikogu ja volikogu esimees valitakse kolmeks aastaks. Toiduliidu volikokku kuulub 22 ettevõtet. Liidu juhtkogusse valiti lisaks volikogu esimehele Anti Orav Põltsamaa Felix ASist, Ülo Kivine Tere ASist, Olle Horm Maag Lihatööstus ASist, Ants Promann Leibur ASist, Peeter Võrk õlleliidust ja Kuldar Leis Premia Tallinna Külmhoone ASist.

Toiduliidu peaeesmärk on seista toiduainetööstuse huvide eest siinse ärikeskkonna kujundamisel. Liidu ülesanne on olla tööstusharu huve esindav arvestatav partner avalikule sektorile, rahvusvahelistele organisatsioonidele ning teistele asutustele ning olla tööstusharu esindusorganisatsioon.

Toiduliidu juhtimisel viiakse Eestis läbi mitmeid eestimaise toidu ja toitumisalase teadlikkuse tõstmise kampaaniaid: eestimaiste toodete esiletoomiseks "Märka Eesti märki!", e-ainete teavituskampaania "Tunne oma toitu!", päevaste toitumissoovituste kampaania "GDA toitumisjuht", "Sealiha healiha". Juba 18. korda valitakse "Eesti Parimat Toiduainet".

1993. aastal asutatud Eesti Toiduainetööstuse Liitu kuulub 44 ettevõtet ja neli erialaorganisatsiooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara