Taas toiduliidu juhiks valitud Enn Kunila panustab ekspordile

Eile kolmandaks ametiajaks Eesti Toiduainetööstuse Liidu volikogu esimeheks valitud Enn Kunila panustab uuel ametiajal ekspordi suurendamisele.

"Meie prioriteedid sel ja järgevatel aastatel on ekspordivõimaluste leidmine Euroopas; siin Eestis kodumaise toidu jätkuv tutvustamine ja tunnustamine," selgitas ta.

Premia juhi Kuldar Leisi sõnul palus toiduliidu juhtkogu Kunilal ametis jätkata. "Enn Kunila on end näidanud demokraatliku ja teisi arvestava juhina," märkis ta.

Toiduliidu volikogu ja volikogu esimees valitakse kolmeks aastaks. Toiduliidu volikokku kuulub 22 ettevõtet. Liidu juhtkogusse valiti lisaks volikogu esimehele Anti Orav Põltsamaa Felix ASist, Ülo Kivine Tere ASist, Olle Horm Maag Lihatööstus ASist, Ants Promann Leibur ASist, Peeter Võrk õlleliidust ja Kuldar Leis Premia Tallinna Külmhoone ASist.

Toiduliidu peaeesmärk on seista toiduainetööstuse huvide eest siinse ärikeskkonna kujundamisel. Liidu ülesanne on olla tööstusharu huve esindav arvestatav partner avalikule sektorile, rahvusvahelistele organisatsioonidele ning teistele asutustele ning olla tööstusharu esindusorganisatsioon.

Toiduliidu juhtimisel viiakse Eestis läbi mitmeid eestimaise toidu ja toitumisalase teadlikkuse tõstmise kampaaniaid: eestimaiste toodete esiletoomiseks "Märka Eesti märki!", e-ainete teavituskampaania "Tunne oma toitu!", päevaste toitumissoovituste kampaania "GDA toitumisjuht", "Sealiha healiha". Juba 18. korda valitakse "Eesti Parimat Toiduainet".

1993. aastal asutatud Eesti Toiduainetööstuse Liitu kuulub 44 ettevõtet ja neli erialaorganisatsiooni.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara