Kaubandusettevõtete juhid ja võtmeisikud - andke endast teada!

Äripäeva uus teemaveeb www.kaubandus.ee ja Äripäeva infopank Agent kutsuvad Teid osalema Kaubanduse võtmeisikud 2012 leksikonis.

Äripäev on kirjastanud tippjuhtide ja võtmeisikute raamatuid juba 10 aastat ning selle aja jooksul on ühiste kaante vahele kokku kogutud üle 20 000 unikaalse võtmeisiku ankeedi. 

Leksikoni eesmärk on kajastada majandusajalugu ning ühtlasi tunnustada kaubandusettevõtjaid ja valdkonnaga seotud ettevõtete võtmeisikuid (näiteks kaubanduse-, ostu-, toote-, müügi- ja turundusjuhte jpt ametite esindajaid).

Ootame kõiki kaubanduse võtmeisikuid ankeeti täitma SIIN

Olemasolevad valmis CV-d palun saata faksile 667 0165 või e-aadressile leksikon@aripaev.ee

Palume vastata hiljemalt 14. mail 2012. a. Andmete avaldamine raamatus on tasuta. 

Loodame Teie kaasabile kavandatava leksikoni koostamisel, mis koondab ühte väljaandesse Eesti kaubanduse võtmeisikud.

Äripäeva uhiuus teemaveeb kaubandus.ee Eesti kaubandusvaldkonna otsustajatele. Eestis töötab kaubanduses 80 000 inimest, ligi kümnendik neist on vastutaval ametikohal ja teeb otsuseid kokku 15 miljardi euro eest aastas. Kaubandus on Eesti üks olulisemaid majandusharusid.

 

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara