FOTOD: Luman andis üle Kaubanduskoja aumärgid 

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman andis laupäeval Kaubanduskoja aumärgid üle kaheksale isikule.

Laupäeval, 5. mail toimus Tallinnas, restoranis Gloria 16. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Kevadball, kus anti üle ka taaskordsed Kaubanduskoja aumärgid. See on Kaubanduskoja põhikirjajärgne austus-, tunnustus- või tänuavaldus, mis antakse Eesti Vabariigi või välisriigi kodanikule eriliste teenete eest Kaubanduskoja ja/või Eesti majanduse arengule kaasaaitamisel, teatas koda.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse esimees Toomas Luman andis aumärgid üle järgmistele inimestele:

I klassi aumärgid:

Ivar Dembovski, AS Rait juhatuse esimees - eriliste teenete eest, Eesti majanduse ja ettevõtluse edendamisel ning kutsehariduse arendamisel;

Raul-Roman Tavast, Roman Tavast OÜ taasasutaja - eriliste ja pikaajaliste teenete eest Eesti ettevõtluse edendamisel ja ettevõtlustraditsioonide järjepidevuse hoidmise eest.

Sonny Aswani, Eesti Aukonsul Singapuris - eriliste teenete eest Eesti majanduse ja ettevõtluse edendamisel investori ja Eesti aukonsulina.

II klassi aumärgid:

Andi Kasak, Saint-Gobain Glass Estonia  AS juht - eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse ja ettevõtete rahvusvahelistumise edendamisel ning regionaalsele majandusarengule kaasaaitamisel;

Tiit Kolk, AS-i Repo Vabrikud juhatuse esimees - eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse ja ekspordi edendamisel ning  regionaalsele majandusarengule kaasaaitamisel;

• Signe Ratso, Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadi direktor - eriliste teenete eest Eesti ja Euroopa majanduskeskkonna edendamisel ning Venemaa ja Maailma Kaubandusorganisatsiooni liitumisläbirääkimiste tulemuslikkusele kaasaaitamisel.

III klassi aumärgid:

• Sirje Potisepp, Eesti Toiduainetööstuse Liidu juhataja - eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse ja toiduainetööstuse edendamisel ning ettevõtete rahvusvahelistumisele kaasaaitamisel;

• Priit Tamm, Eesti Mööblitootjate Liidu juhatuse esimees - eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse ja mööblitööstuse edendamisel ja sektori rahvusvahelise konkurentsivõime tõstmisele kaasaaitamisel.

Lumani sõnul on traditsiooniliselt Kaubanduskoja Kevadball olnud ka see sündmus, kus tunnustatakse tublisid ja aktiivseid inimesi ettevõtjate, ärijuhtide kui ametnike hulgast. „Nende inimeste panus ja mõju Eesti majanduse arengule, ettevõtluse järjepidevusele või ka Eesti tuntusele ja Eesti ettevõtjate rahvusvahelisele edule kaasaaitamine on olnud väga oluline ja väärib kahtlematult esiletõstmist,“ sõnas Luman.

Luman tänas kõiki aumärgisaajaid nende hea töö ja suure panuse eest, soovides neile jõudu ja motivatsiooni ning aktiivset koostöö jätkumist.

Alates taasasutamisest 1989. aastast kuni tänaseni on Kaubanduskoda andnud aumärke kokku 88 inimesele.

Fotode autor on Kristjan Sulõnd.

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara