ETK parim teenindaja on Veronika Veliste Muhust

Eesti suurima, 358 kauplust koondava ETK Grupi parim teenindaja on Veronika Veliste Saaremaa Tarbijateühistu Liiva Konsumist Muhu saarel, teatas ettevõte. 

Auväärsele teisele kohale tuli Meeli Kontus Järva Tarbijateühistu Türi Kaubamajast ning ETK Grupi parima teenindaja konkursi hinnalise kolmanda koha võitis Ursula Tolberg Viljandi Tarbijateühistu Viljandi Kaubamajast.  

Selle aasta kevadel oli ETK Grupi kaupluste klientidel võimalus hääletada rohkem kui 200 kaupluses parimate teenindajate poolt. Kokku anti parimate teenindajate toetuseks ligi 21 500 häält.  

ETK personalidirektori Külliki Koppeli sõnul selgus kliendihääletuste põhjal iga hääletuses osalenud kaupluse parim teenindaja, kes omakorda kandideeris ühistu parima teenindaja tiitlile.  

„Parima teenindaja valimine kulmineerus suure finaaliga, kus tarbijateühistute ja ETK Jaekaubandus AS-i parimad teenindajad lahendasid hindamiskomisjoni ees teenindussituatsioone. Selle tulemusena hinnati ETK Grupi parimaks teenindajaks Veronika Veliste Saaremaa Tarbijateühistu Liiva Konsumist. Auväärsele teisele ja kolmandale kohale jäid vastavalt Meeli Kontus Järva Tarbijateühistu Türi Kaubamajast ning Ursula Tolberg Viljandi Tarbijateühistu Viljandi Kaubamajast,“ selgitas Koppel.  

Reedel, 15. juunil andsid ETK Grupi parimale teenindajale auhinna üle ETK nõukogu esimees Väino Sassi, ETK juhatuse esimees Kati Kusmin, Saaremaa Tarbijateühistu juhatuse esimees Peeter Kilumets ning juhatuse esimehe asetäitja Tiit Saaremäel.  

ETK Grupi jaoks on parima teenindaja valimine väga oluline sündmus ning võimalus tunnustada parimaid teenindajaid üle Eesti ning head teenindust. ETK Grupis töötab kokku ligi 4500 inimest, kellele parimad teenindajad on igapäevaseks innustavaks eeskujuks.  

Eesti kapitalil põhinev Eesti Tarbijateühistute Keskühistu asutati 1917. aastal. ETK Gruppi kuulub 19 tarbijate ühistut üle Eesti, kokku 358 müügiüksusega. ETK Grupi 2012. aasta esimese kvartali netokäive oli ligi 92,7 miljonit eurot, suurenedes möödunud aasta sama perioodiga võrreldes 12,4 protsenti.

 

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply tarkvara – iga poepidaja hindamatu abimees

Mäletad, mida su ema sulle õpetas? Pese enne sööki käed, sest see on eluliselt vajalik. Kui ta õpetaks sind tarkvara valima, ütleks ta: võta Erply, sest ka see on eluliselt vajalik.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara