Selver avab uue kaupluse Lasnamäel

Läänemere Selver avatakse 2013. aasta I kvartalis Lasnamäel.

Ettevõte teatas, et Selver sõlmis lepingu O.R.W. Invest OÜ-ga, kes alustas juunis kaubanduskeskuse rajamist aadressile Läänemere tee 28, Tallinn. 

"Läänemere tee piirkonna elanikud on sealse kaupluse avamist juba tükk aega oodanud," kommenteeris Selveri juht Andres Heinver. 

Rajatava keskuse kogupind on 3054 m2 ning selle põhiüürnikuks on Selver AS. Selveri kauplus hakkab paiknema 2121 m2, millest müügisaali suuruseks on 1405 m2. Uues Selveri kaupluses saab tööd ca 50 inimest. 

Väikekauplusi ja teeninduspunkte tuleb kaubanduskeskusesse üksteist. Tallinlastele hakkavad keskuses kaupu ja teenuseid pakkuma apteek, lillemüüjad, jalatsiparandus, kosmeetikamüüjad, juuksur ja mitmed teised kauplejad.   

O.R.W.Invest OÜ  juhatuse liikme Vladimir Viitmani sõnul on huvi rendipindade vastu suur.  

Selveri 35 kauplusest asuvad Tallinnas üksteist. Järgmisena avatakse detsembris Pääsküla ja Laagri piiril esimene Selveri kodupood ning Läänemere Selver saab olema keti kolmeteistkümnes kauplus pealinnas. Lasnamäel asuvad ka keti esimene kauplus Punane Selver ning Mustakivi Selver.

 

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara