Äripäeva leksikoni Kaubanduse võtmeisikud 2012 võitjad teada

Äripäeva kaubandusjuhtide teemaveeb www.kaubandus.ee kutsus septembri alguses kõiki kaubandusvaldkonna juhtimisest ja trendidest huvitatud inimesi üles liituma kaubandus.ee uudiskirjaga.

Kõige varasemate ja uute lisandunute vahel loosisin välja kaks Äripäeva leksikoni Kaubanduse võtmeisikud 2012. Võitjateks osutusid Brigitta ettevõttest Baltika ja Viive ettevõttest ETC Kodu. Olen ka võitjatega ühendust võtnud.    

Kutsun taas kõiki kaubandushuvilisi inimesi üles liituma kaubandus.ee uudiskirjaga. Liituda saab SIIN.

Miks tellida kaubandus.ee uudiskiri?
* Korra nädalas kõik olulised kaubandusteemalised uudised tasuta ühes e-mailis;
* Arvamuslood, blogid ja intervjuud Eesti kaubandusmaailma tegijatelt;
* Värsked tööpakkumised;
* Eelmüügi erihinna pakkumised kõikidele Äripäeva kaubandusvaldkonna seminaridele, koolitustele, klubidele ja konverentsidele

Juunis ilmunud Äripäeva Kaubanduse leksikonis on CV-line info koos rohkete fotodega 1870 jae- ja hulgikaubanduse võtmeisiku kohta, kelle igapäevaseks tegevuseks on kaubandussektoris käibelt suurimate ettevõtete juhtimine. Samuti kaasasime kogumikku kaubandusfirmadest käibeliidrite võtmeisikud (nt turunduse-, ostu-, müügi-, finants- jm  võtmeisikud).

Osale arutelus

  • Annika Matson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara