Prisma kliendid saavad valida, mis toodete hind külmutada

Sellest nädalast saavad kõik soovijad valida, milliseid tooteid nad Prismast soodsamalt osta tahavad. Hääletada saab kauplustes ning veebis. 500 enim hääli saanud toote hinnad külmutab Prisma Peremarket uue aasta algusest.

"Anname võimaluse klientidel ise valida, milliste toodete hinnatõusu nad sooviksid peatada," sõnas Prisma Peremarketi tegevdirektor Janne Lihavainen. "Siiani oleme Hinnagarantiisse tooteid valinud müügistatistika põhjal," lisas ta.

Järgmise aasta alguses Hinnagarantiisse minevast tuhandest tootest saavad kliendid valida 500. Teine pool toodetest, mille hinnad külmutatakse, koostatakse müügiedetabelite põhjal.

Prisma alustas hinnatõusu pidurdamisega mais 2010, kui külmutati 25 põhitoote hinnad kuni aasta lõpuni. Tänaseks on Hinnagarantiis olevate toodete arv kerkinud 800ni. "Teeme kõik endast oleneva, et ka edaspidi oluliste toodete hinnatõusu Eesti jaeturul pidurdada," lisas Lihavainen.

Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett Prisma tegutseb Soome, Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa turgudel. Prisma annab Eestis tööd enam kui tuhandele inimesele.  Ettevõttel on Eestis kaheksa kauplust ja üks restoranimaailm.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara