Kurioosum: mees jõi poes salaja 3 minutiga 2 liitrit alkoholi

G4Si turvatöötajad andsid kiirabi meedikutele üle ühes Haabersti kaupluse riietumiskabiinis mõne minutiga kaks liitrit alkoholi ära joonud ja selle tagajärjel teadvuse kaotanud mehe.

15. oktoobril kella 17.20 paiku kaupluse riietuskabiinis kolme minuti jooksul liitri viina ning liitri siidrit ära joonud mehe seisund halvenes müügisaalist väljumisel sekunditega. Turvatöötajad toimetasid mehe turvaruumi, kutsusid talle kiirabi ning andsid juhtunust teada ka politseile. Kohale saabunud politsei fikseeris juhtumi ning kiirabi viis teadvuse kaotanud mehe endaga kaasa. 

Eluohtliku alkoholikoguse tarbinud meheks osutus turvatöötajatele juba varasematest aegadest tuttav Maks, kelle „lemmikuteks“ olid varemgi keeratava korgiga alkohoolsed joogid, neist eelistatumad – Põltsamaa veinid. G4Si turvatöötajate kõrgendatud tähelepanu alla sattus kiirjoomist praktiseeriv Maks esmakordselt 2007. aasta mais kui ta kolme päeva jooksul pealinna erinevates kaubanduskeskustes kokku üheksa pudelit Põltsamaa veini ära jõi ja viiel korral politseile üle anti. Mehe varasemad vägiteod on näidanud, et ühe veinipudeli tühjendamiseks ei kulu tal aega rohkem kui 20 sekundit.

Tänavu 9 kuu jooksul andsid G4Si turvatöötajad politseile üle 3049 õiguskorra rikkujat, neist valdav osa – 2189 tabati poevargustelt. Üle Eesti tagastati kaubandusettevõtetele vargustelt tabatud õigusrikkujate käest ära võetud kaupa rohkem kui 68 000 euro eest.

Osale arutelus

  • Juuli Laanemets

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara