ETK kasvatas käivet

ETK Grupi üheksa kuu netokäive moodustas 290,3 miljonit eurot, mida on 7,9% enam kui aasta tagasi samal ajal.

„ETK-l õnnestus üha tihenevas konkurentsis hoida oma turuliidri positsiooni Eesti jaeturul ning käesoleva aasta üheksa kuu netokäive oli viimase viie aasta suurim,“ teatas ETK Grupp.

Käesoleva aasta üheksa kuuga kasvas enim Konsumi kauplusekett, kasv aastataguse ajaga võrreldes 11% ning keti netokäive 141,5 miljonit eurot.

Septembri lõpu seisuga kuulus ETK Gruppi 76 Konsumi, 156 A ja O ning 7 Maksimarketi ketimärgi kauplust. 2013. aastal lisanduvad Konsumid Keilas ja Astangul ning Maksimarket Audrus, Pärnumaal.

Oktoobri alguseks oli kehtivaid  Säästukaarte üle 381 000. Säästukaardiga registreeritud ostude osakaal kogu ETK grupi käibest moodustas septembri lõpu seisuga 70,8%.

Eesti kapitalil põhinev Eesti Tarbijateühistute Keskühistu asutati 1917. aastal. ETK Gruppi kuulub 19 tarbijate ühistut üle Eesti, kes opereerivad kauplusi Maksimarketi, Konsumi, A ja O ning E-Ehituskeskuse märkide all. Kokku on ETK Grupis 360 müügiüksust ja ligi 4500 töötajat.

Osale arutelus

  • Ave Lepik

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara