Kikas sai toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaadi

Rahvusvaheline sertifitseerimisfirma Bureau Veritas Eesti OÜ omistas 28. novembril 2012 Kikas OÜle  rahvusvahelise toiduohutuse juhtimissüsteemi ISO 22000:2005 sertifikaadi.

ISO 22000:2005 standard on toiduohutuse juhtimissüsteemi rahvusvaheliselt tunnustatud standard, mis seob tervikuks toiduohutuse, enesekontrolli ning  kvaliteedijuhtimise süsteemid, normid ja nõuded. See aitab tagada ettevõttel süsteemse lähenemise juhtimissüsteemile, võimalike toiduohtude ennetamise ja kontrolli all hoidmise ning seeläbi tõsta toiduohutuse taset ettevõttes.Lisaks tugevdab sertifikaat ettevõtte konkurentsivõimet ja  annab  lisavõimalusi toodete müümisel kodu-ja eksporditurule.

Sertifitseerimisele eelnes ettevalmistav periood, mille jooksul viidi läbi koolitusi ja konsultatsioone, analüüsiti põhjalikult ja täiustati ettevõtte tootmisprotsessi.

Kikas OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on  asutatud 1996. a Järlepas.Ettevõtte toodanguks on praetud, küpsetatud lihatooted ning lihavalmistised.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara